Şişli Maçka Evlendirme Dairesi

Şişli Maçka Evlendirme Dairesi

Şişli Maçka Evlendirme Dairesi nerede adresi haritası hakkında bilgiler. İş yerinde beraber çalıştığımız bir arkadaşım nikahını burada yaptı. Daha önce gitmediğim için her zaman yaptığım gibi haritadan yerine baktım nasıl giderim yol tarifi maps felan. Haritadan baktım ve Bayrampaşadan yola çıktım. Kafamdaki yol haliç okmeydanı kasımpaşa taksimdi. haliç unkapanı köprüsü yoğun olur diye. Bayrampaşadan e5 haliçten okmeydanı sapağından kasımpaşa taksime çıktım beşiktaş inönü stadının üzerinden beşiktaşa değil maçka nişantaşına döndüm 400 metre solda tabelayı göreceksiniz. Yokuşu çıkın ve otoparka arabanızı bırakabilirsiniz.

Maçka Evlendirme Dairesi

Maçka Evlendirme Dairesi

Diğer yollar kısaca; Beşiktaş veya karaköy tarafından gelirken inönü stadının yanından girim ve 100 mt sonra harbiye tabelasından girin 20 mt solda tabela mevcut.

Diğer bir seçenek ise Tem otoyol üzerinden yani Fsm ve mahmutbey gişelerinden gelenler Taksim okmeydanı mecidiköy bağlantı yolundan girip, Bomonti beşiktaş tüneline girerek direkt.

Otopark ücreti 7 tl Otopark ve güvenlik görevlileri mevcuttur. Gelin ve damat ile Fotoğraf çektirmedim fiyatı ne bilmiyorum ama sıradan bir düğün salonunda 10 tl ise orada 15 -20 tl olabilir. Kafe var ve çay 1 tl, tost 3 tl, ayran 2 tl kola meyve suyu mevcut. Nikah 20 dakikada yapılıyor ve tebrik salonunda takı merasimi oluyor. Tuvaletler ücretlidir ben 1 tl verdim.

Aşağıdaki videolarda evlendirme dairesinin içi ve dış görüntülerini göreceksiniz. Bizi takip edin gittiğimiz yerler hakkında video fotoğraf yol tarifi hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz. Halka hizmet bizim işimiz.

Burada nikahınız kıyılmasını istiyorsanız gerekli evrakları tamamlayıp şişli belediyesi başvuru yapmalısınız. Sizlerde yorumlarınızı gönderin yayınlayalım.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz