Pos Para Nedir? Yemek Kartları Nerelerde Geçerli?

Pos Para Nedir? Yemek Kartları Nerelerde Geçerli?

Bu makalemde sizlere Pos Para nakit para çekme  ve Yemek Kartları hakkında bilgiler vereceğim. Öncelikle Pos para, alışveriş yaptığınız market ve mağazalardan bankamatik banka kartı ile nakip para çekebilmeye imkan sağlamıştır.  Haftalık market alışverişi için carrefoursa markete gittim 250 tl alışveriş yaptım. Kasada banka kartı ile ödeme yapıyorum kasiyer pos para nakit para çekmek istiyor musunuz dedi. Bende bankamatikten çekeceğime kasadan çekeyim dedim 500 tl istedim. Kasiyer 500 tl çekemeyeceğimi en fazla 100 tl çekebileceğimi belirti bende 100 tl çektim. Bu konu hakkında fazla bilgim yoktu ve kasiyerin vaktini sorularla almadım. Eve geldim interneti açtım araştırdım kısaca sizlerle paylaşacağım.

Pos para nakit çekmek için, en az 10 tl alışveriş yapmalısınız. En az 10 tl en fazla 100 tl çekebilirsiniz. 15 45 gibi 5 rakamlar çekemiyorsunuz arkadaşlar.

Pos Para Yemek Çeki

Pos Para Yemek Çeki

Yemek kartları Biletleri hakkında bilgiler; Bir çok şirket firma iş veren çalışanlarına yemek kartı ve fişi çeki  kuponu vermektedir. Bu kartlar bir çok restaurant ve markette geçmektedir. Bu ücret günlük 9 ile 13 tl arası değişmektedir. Aylık 165 ile 280 tl arası değişmektedir. Bir çok insan bu yemek ücreti ile market veya şarküteri alışverişi yapar. Yaptığı alışverişle sabahları kendine ekmek arası yapar ve ya evde yer ya da iş yerinde yer. Yani sabah kahvaltı parasından kurtulur. 2 incisi öğlen yemeği için evden sefer tası getirir öğlen onu yer.

Sodexho Multinet winwin ticket restaurant kartı fişi çeki nerelerde hangi marketlerde geçiyor. Trakya da Karpa market, Ardaş market. İstanbul da Onur market, Happy Center markette, Burda markette geçiyor. İstanbul da Bir çok şarküterilerde yemek kartları ticketlar geçerli olduğunu görüyorum.

Setcard Ticket restaurant Sodexho geçen marketler, sodexho nerelerde geçerli, sodexho başvuru,sodexho geçen yerler, sodexho online sodexho nedir,sodexho Ankara, sodexho passcard ve yemek fişleri.

Hangi Yemek kart Çeki fişi Nerede hangi markette restoran restaurant geçer geçerlidir? İstanbul Ankara İzmir ?

Setcard Nerelerde geçerlidir tıkla bul?

http://www.setkurumsal.com.tr/uye-kurulus-arama.php

Multinet kartı nerelerde hangi marketlerde geçerlidir?

http://www.multinet.com.tr/RestonetSuppliers.aspx?CtID=186

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz