istanbul Kırklareli Arası Kaç Kilometre Saat

istanbul Kırklareli Arası Kaç Kilometre Saat

Bir çok öğrenci ve ilk gidecek kişilere biraz bilgi verelim. istanbul Kırklareli Arası Kaç Kilometre Saat? Kırklarelili olduğum için Bir çok kez istanbul Kırklareli arası gidip geldim.Daha çok otoban otoyolu kullanıyorum e-5 karayolundan az gittim. İstanbul mahmutbey gişelerinden kırklareli girişi 200 kilometre civarındadır.Tabiki bu kilometre mesafe otoyol içindir. E-5 karayolundan giderseniz yol daha uzayacaktır. Peki otoyoldan nasıl gidilir? Mahmutbey gişelerinden istanbul Edirne yoluna girin. Mahmutbeyden sonra Babaeski çıkışına kadar otoyoldan çıkmayın. Babaeski çıkışından çıktıktan sonra 25 kilometre sonra Kırklareline varacaksınız. E-5 karayolundan gitmek isterseniz. Yenibosnadan tarif ediyorum. Yenibosna->Sefaköy->Avcılar->Beylikdüzü->Büyükçekmece->kumburgaz->selimpaşa->silivri->Kınalı->Çorlu->Lüleburgaz->Babaeski->taşağıl köyü->Kavaklı kasabası ve kırklareli şehri.  Kgs ile mahmutbey – Babaeski çıkışı 5,5  liradır. Hgs hızlı geçiş sitemi ile mahmutbey gişeler – babaeski arası 4,4 türk lirasıdır. Babaeski çıkışından Kırklareli arası duble yoldur ve radar olabilir hız yapmayın. Bu mesafe 30 km civarındadır. Sorularınız yanıtlanır.

istanbul Kırklareli istanbul Kırklareli Arası Kaç Kilometre Saat

istanbul Kırklareli

Kırklarelinde mutlaka köfte yiyin,yöresel ayranından için,istayon caddesinde gezin, kırklarelisporun maçını izleyin. Dupnisa mağarasına gidin, iğneadaya gidin, peynir ve hardal almayı unutmayın. Karpuz yeyin özellikle dolhan köyü sulama karpuzu meşhurdur. Bir trakya Kırklareli düğününe gidin eğlenceksiniz. Ayçiçek gündendi tarlasına gidin çiğ çekirdek yeyin. Yerel gazeteleri okuyun kayalı ve Kırklareli barajına gidin balık tutun dolhan köyü göletide meşhurdur. Kırklareli nin en meşhur şeyi bence Beyaz peyniridir. İkinci olarak Köftesidir. Tabi süt mısırını tarlada dalından koparıp közde pişirip yeyin.

kırklareli otobüs firmaları,nişikli turizm,metro turizm,şampiyon hersekli,nilüfer turizm.istanbul kırklareli yol haritası,istanbul kırklareli otobüs bilet fiyatları şuan 25 liradır.istanbul kırklareli arası kaç saat non stop 2 saat sürer, Lüleburgaz ve babaeskiye girerse 2 saat 45 dakika sürer.istanbul kırklareli kaç km 200 km,istanbul kırklareli otobüs. kırklareli yol durumu,istanbul kırklareli kaç saat 2 saat.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz