e seçmen

e seçmen

e seçmen ile seçimde nerede olacağınızı mutlaka kontrol edin. TC kimlik numaranızı girerek evinizde kaç kişi oturuyor. Hangi mahallede görünüyorsunuz hepsi ekranda görünüyor.

e seçmen sorgulaması ile apartmanınızdakileri de görüyorsunuz. Böylece fazla ve yanlış kayıtları gerekli yerlere bildirebilirsiniz. Geçen dönem bir genel başkan bu işlemleri yapmadığı için oyunu kullanamamıştı. Her düzen ve sistemde şahıslar sorumluluğunu bildiği sürece sistemler tıkır tıkır çalışır. Fakat banane, bir oydan ne olacak. Görmeyelim demek kesinlikle bir kaçış değil aksine işlerin daha da kötüye gitmesini sağlamaktan başka bir işe yaramaz.

Seçim sandığı sorgulama için tıklayınız.

tc kimlik numarası ile seçmen sorgulama işlemi için yukarıdaki linki tıklayınız.

e secmen sorgulama

e secmen sorgulama

e seçmen

e seçmen

Seçmen sorgulama işlemlerinizi yukarıdaki linkten öğrenebilirsiniz.Seçmen,sandık sorgulama,ev,adres sorgulama, evimizde kaç seçmen var,apartman seçim sorgulama,vatadaş seçmen,seçim bölgesi, seçim sandık bilgisi,seçim işi,oyumu nerede atacağım,

yorumlar: apartmanlardaki seçmen sayılarındaki şaibe nedeniyle chp’nin çıkardığı sistemdir. t.c. kimlik numaranızı girerek bulunduğunuz ikametgahdaki seçmen sayısını göstermektedir, birçok insan bu yöntemle apartmanlarındaki gerçek seçmen sayısının kayıtlarda olduğu gibi gösterilip gösterilmediğini öğrenmişlerdir. siz de bakabilirsiniz.

neptun.

Oy kullanmak her vatandaşın demokratik bir hakkı ve sorumluluğudur. Bazen 1 oy bin oya bedeldir. 30 mart 2014 yerel ve mahali seçimlerde oy kullanmanız dileğiyle.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz