Kontör Lira Yükleme Problemi

Kontör Lira Yükleme Problemi

Avea Kontör Lira Kontür Yükleme Problemi. Avea, turkcell, vodafone faturasız hatlara iş bankası ve finansbank internet şubesini kullanarak telefonuma yükleme yapmaktayım. 7-8 yıldır internetten kontör lira yüklemekteyim. Fakat geçen gün finansbank internet şubesinden 1 saat arayla 2 adet lira yüklemesi yaptım ilki telefonuma yüklendi 2 nci 20 tl yüklenmedi. 20 türk lirasına avea BAL 250 paketini yapıyorum. Bu pakette 250 mb internet+250 dakika her yöne konuşma+ 250 sms bulunmaktadır. İkinci 20 tl lira gelmedi ve ben önce avea müşteri hizmetlerini aramak istedim problemi çözmek için.

Avea müşteri hizmetlerini(444 1 500) aradım ve başladım 1 tıkla 2 tıkla derken müşteri temsilcisi telefonu açtı. Derdimi kısaca anlattım, İnternet şubesi kullanıyorum 20 tl gönderdim fakat hattıma yüklenmedi dedim. Öncelikle bankanızla görüşün problem olabilir dediler. Bankada problem yoksa bize yani avea müşteri hizmetlerine şu faks numarasına Faks +90 (0212) 978 68 78 banka dekontu ve altına kısa açıklama ile faks çekiniz dediler. Bu görüşme sonrası hattım faturasız olduğu için 5 dakika konuştum ve hattımdan 2,5 tl gitti.

Avea Kontör

Avea Kontör

Hemen Finansbank müşteri hizmetlerini aradım konuyu aktardım ve paranın avea gönderildiğini ve avea ile görüşmem gerektiğini belirtiler(2 tl müşteri hizmetleri görüşme bedeli ücreti). Ardından hemen dekont çıktı mı aldım ve aveaya faks gönderdim. 1 gün geçti dönen yok dedim müşteri hizmetlerini tekrar arayıp sorayım. Aradım bayramın 1 nci günü dedim; dün size faks gönderdin 20 tl hattıma yüklenmedi v.s. Hemen kontrol etti ve evet faks bize ulaşmış hemen iş emri oluşturup ilgili birime aktarıyorum dedi iş emri düzenlendi ve ilgili birime iletildi(10 dakika görüme 5 tl gitti). 48 saat içinde para hattınıza yüklenecek dediler ve 24 saat sonra yüklendi.

Kısacası yapmanız gerekleri aşağıda toparlayım.

İnternet şubesinden x bankadan hattınıza para gönderdiniz hattınıza yüklenmedi.
Hemen dekontunuzun çıktısını alın ve ilgili gsm operatörü ilgili faks numarasına faks çekin. Ardından müşteri hizmetlerini arayın ve faks gönderdiğiniz doğrulayın ve işlemlere başlatın. 24 saat içinde kontör veya liranıza kavuşun derim. Umarım yardımcı olur sizlere arkadaşlar.

Avea Faks +90 (0212) 978 68 78.

Turkcell lira yükleme nasıl yüklenir,Komisyonsuz ücretsiz bedava hilesi lira yükleme vodafone,vodafone lira yükleme internetten,avea online lira yükleme,avea lira yükleme,cep lira yükleme şifresi,cep lira yükleme banka şubesi problemi hatası.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz