Samsung Galaxy s4 s3 mini Bilgisayara Veri Aktarma

Samsung Galaxy s4 s3 mini Bilgisayara Veri Aktarma

Samsung Galaxy s4 s3 mini Bilgisayara Veri dosya resim video Aktarma problemi hatası problem giderme. Bende samsung kullanan birisi olarak sizlere bir konuda yardımcı olmak istedim. Konuya başlamadan önce bilgisayarınızda kies programının yüklü olup olmadığını kontrol ediniz. Programsız bir çok usb bağlantısını pc görmez.  Cep telefonu ile çektiğim özgün videoları ve resimleri youtube yüklemek için cep telefonumdan usb kablo ile bilgisayarıma atıyorum. Kablosuz bluetooth aracılığıyla atmak çok uzun sürüyor, evde usb kablom ile videolarımı atmak çok kısa sürüyor.

Geçen gün telefonumu pcye bağladım fakat videoları resimleri bilgisayarıma atamadım. Nedenini araştırdım, kies programını kaldırmışım bu nedenle dosyaları atamadığımı fark ettim. Hemen aşağıdaki samasung resmi sayfasından programı buldum indirdim. Bilgisayarıma kurdum ve bilgisayarı yeniden başlattım. Dosyalarımı kolyaca pcme attım ve hemen youtube kanalıma videolarımı hd kalitesinde özgün şekilde attım.

Ya benim internetim yok indiremem ve ya uğraşamam diyenlere ufak bir bilgi. Cep telefonunu aldığınızda kutu içerisinden minik bir cd çıkar üzerinde kies yazanı alın ve cd-rom takın hemen kurun. Ama güncel sürümleri aşağıdaki linkte bulup bedava ücretsiz indirebilirsiniz. Exe olarak indirin hemen çalıştırın ve 2 dk içinde program hazır.

Samsung Galaxy s4 s3

Samsung Galaxy s4 s3

http://www.samsung.com/tr/support/usefulsoftware/KIES/JSP#versionInfo

Kies* Destekleyen modeller : Feature telefonlar, Smart telefonlar/Tabletler (Android OS 4.2 veya altı)

Kies 3* Destekleyen modeller: Smart telefonlar/Tabletler (Android OS 4.3 veya üstü).

Soru ve görüşlerinizi bekleriz.

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. mehmet akdoğan diyor ki:

    hiç bi şey yapamadım çünkü bilgisayarıma hiç bi şey yükleyemiyorum kiesi dee yardımm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yorum Yaz