Digitürk Play Nedir Promosyon Kodu

Digitürk Play Nedir Promosyon Kodu

Bedava Digitürk play nedir ? Digitürk Play Promosyon Kodu nereden bulunur? Öncelikle ne olduğunu anlatalım. Digitürk play nedir ? İnternetten tüm spor toto süper lig  maçları rahatça izleyebileceğiniz yasal bir digitürk sitesi ve hizmetidir. Kahvelerde birahanelerde  çay bahçelerinde 20-30 TL vereceğinize evinizde bilgisayarınızdan veya  hdmi kablo  ile bilgisayarınızı televizyonunuza  bağlayıp sigara dumansız içkisiz ve gürültüsüz rahat rahat maçları izleyin.

Mantıklı olan 200 tl olması 34 /200  maç başına 6 tl geliyor. Diğer süper lig  takımlarının maçlarını saymıyorum.

Digitürk Play Promosyon Kodu nereden tehmin edilir. 1 Paet alınca 2-3 aylık hediye verilir ve mailinize gelir. 2 bir ara bazı firmalar örnek mc donalds veriyordu ve 2-3 maç izleyebiliyordun.

Digitürk play 300x211 Digitürk Play Nedir Promosyon Kodu

Digitürk play

*Arkadaşlar eğer 2 mb lik sabit bir internet hızınız varsa sorun olmaz diyorum benim böyle çünkü.** Premium Paket 4 ay hediye bunun için herhangi bir üyelik başlatmanıza gerek yok , 199 TL lik paketi satın aldıktan sonra mail adresinize 3 gün içinde promosyon kodu gelecek ve “üyelik bilgilerim” ⁄ “üyelik modu değiştirme” ⁄ “Premium üyelik ” ‘ e tıklarsanız orda premium kod ile satın al seçeneği ile satın alabilirsiniz *** Promosyon koduna dikkat 4 aylık buna dikkat edin, 4 ayın  sonunda üyelik iptali yapmazsanız  otomatik olarak 5 türk lirası çekilir. **** Önerim  199 TL ye bu kalitede bir hizmet kaçmaz.

*Arkadaşlar, benimde 2. yılım gerçekten takılmadan donmadan izlersiniz. Bir arkadaşım sormuş auto 1200 800 400 nedir diye, rakamlardan da anlaşılacağı gibi 1200 en kaliteli yayın auto seçeneği ise sizin hızınıza göre görüntü kalitesi değişir yani ben görüntü kaybını takılmaya değişirim derseniz auto seçeneği ile izlemenizi tavsiye ederim. Hız testi yaptırdığınızda 4-5-6 gibi değişik sonuçlar alıyorsanız size tavsiyem (benim yaptığım gibi) TTNET’i arayıp hızınızı kaldırabilecek (adresinizdeki hatlara göre) bir hıza sabitlemek benim 4 mb sabit ve 1200 seçeneği ile gayet iyi bir şekilde izliyorum. Birde son olarak size tavsiyem yazınki kampanyaları kaçırmayın fiyatlar çok uygun oluyor. Teşekkürler Digiturk play.

Digitürk play üye olmak ücretsiz daha sonra istediğiniz paketleri seçip bilgisayarınızda izleyebilirisiniz. Digitürk  ile ilgili bilgi,digitürk play sorun,digiturk play açılmıyor, play promosyon kodu, play üyelik iptali,digitürk play telefon,digitürk play mobile,digitürk  mobil, play off kampanyası.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz