Gaziosmanpaşa Devlet Hastanesi Nerede Haritası

Gaziosmanpaşa Devlet Hastanesi Nerede Haritası

Gaziosmanpaşa Devlet Hastanesi Nerede Haritası yol tarifi. Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi 13 eylül 2013 cuma günü kapandı. Kapanan Hastane yıkılıp yenide modern bir hastane yapılacakmış. Bir çok hastası olan hastane yeni yapılan Gaziosmanpaşa Devlet hastanesine Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi taşınacak. 30 eylülde açılacak ilk olarak poliklinik hizmeti vereceği, bayramdan sonra ameliyat ve oda hizmeti verileceği aktarıldı. Yeni hastane Gaziosmanpaşa semti kara yolları mahallesinde olduğu belirtildi. Tam adresini ben internette bulamadım. Şuan araştırmaktayım ve bulduğumda haritasını yol tarifini ve nasıl gidebileceğinizi aktaracağım. Büyük ihtimalle otoyol tem otobana yakın bir noktadadır ulaşım kolay olacağınız düşünüyorum.

Osmanbey caddesi üzerinde, Abdi İpekçi caddesine yakın, Kara yolları, yeşilpınar, bağlarbaşı, yıldırım, mevlana mahallesine yakın.

Gaziosmanpaşa Devlet Hastanesi

Gaziosmanpaşa Devlet Hastanesi

Yeni Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi daha modern, donanımlı ve ulaşım açısından taksimden daha rahat bence. Otoyola yakın fotoğrafa bakınız tıkla büyüt. Daha geniş alana sahip Yıldız camiine yakın, futbol ve basketbol sahaı yanında, muhtarlık yanında.

Yeni yapılan Hastane 24 bin 826 metrekare alan üzerinde, 61 bin 607 metrekare kapalı alanı, 300 yatak sayısı, 100 poliklinik odası, 36 yoğun bakım yatağı ve 6 ameliyathanesi ile hizmete açılacak. Hasta odaları da 1 veya 2 kişilik olarak dizayn edildi. Modern odalarda banyo, tuvalet,televizyon, buzdolabı ve refakatçi koltuğu olacağı belirtildi.

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi yıkılacak ve yerine iki yüz yataklı 64 poliklinik odal 43 yoğun bakım yataklı ve 44 bin 950 metrekare alana yeni bir bina yapılacağı bildirildi.

e-randevu – İnternet Randevu – Online Randevu için telefon ve internette bilgi bulamadım bulunca ekleyeceğim. Umarım yararlı olmuştur. Telefon adres yol bilgisi gibi bilgileri daha net aktaracağım.

Allah kimseye zor hastalık vermesin acil şifalar.

Yeni hastanenin video görüntülerini izleyiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz