ip Bağlama Teknikleri Videolu Animasyonlu Anlatım

ip Bağlama Teknikleri Videolu ve Animasyonlu Anlatım

ip Bağlama Teknikleri Videolu Animasyonlu Anlatım. Farklı ve ilginç bir çok bağlama şeklini aşağıdaki resimlerde ve videoda bulabilirsiniz. Farklı bir konuda bilgi ararken bu siteyi buldum. Site tamamen bağlama http://www.animatedknots.com bu sitede ip halat tel bir çok temel bağlama ekleme çeşitleri mevcuttur. Hiç görmediğiniz ilginç sağlam şekiller bulabilirsiniz. Ben balıkçılık ve denizcilik çeşitlerini öğrendim. İzciler ve dağcılar için farklı bağlantılar anlatılmış. Kurtarma operasyonları dahi farklı çözümler bulunmuş.

Yazın gelmesiyle birlikte balıkçılığa olan ilgili artmaya başladı. Her işte olduğu gibi bu iştede balık tutmaktan çok balık tutmaya hazırlanmak en önemli işlemdir. Unutmayalım ki mükemmellik ayrıntılarda saklıdır. Tel Bağlama tekniklerini sizlerle paylaşıyorum.

Gemici Düğümü

Gemici Düğümü

ip bağlama teknikleri

ip bağlama teknikleri

ip bağlama

ip bağlama

Kördüğümler

Kördüğümler

Aşağıdaki fotoğraflarda ve  videolarda halat bağlama,misine bağlama teknikleri, kancaya misina bağlama, misinaları bir birine bağlama tekniklerini öğrenebilirsiniz.Unutmayın ki kötü bir düğüm kaçan bir balık demek.

Bir çok dalda karşınıza çıkan ip bağlama şekilleri gruplandırılarak örnek video ve flashlarla anlatılmış .Gemici düğümü ve denizcilik,kör düğüm,ayakkabı ipi,balıkçılık. Sizlerde bu incelikleri öğrenmek istiyorsanız videoyu izleyin iyi seyirler arkadaşlar.

Aşağıdaki videoya gibi youtube 5 -6 video daha bulabilirsiniz. Sizlerinde farklı teknik ve video fotoğraf varsa gönderin yayınlayalım. http://www.animatedknots.com ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz