Bay Becerikli izle Mister Maker izle

Bay Becerikli izle  Mister Maker izle

Bay Becerikli izle  Mister Maker izle. Biliyoruz ki Bay Becerikli yumurcak televizyonunda yayınlanmaktadır. Yumurcak tv bu bölümleri internet sitesinde veya küre tv de yayınlamıyor. Youtube bulduğum aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. Boloncuklu Sudan baskı resimler yapalım,kek kalıbından rozet yapalım,renkli kağıtlardan balık resmi yapalım,beceri gezegeni,astranot ve uzay taşı kukaları yapalım.Bu Bölümde Neler Var?Bir dakika zamanı, Kafamıza takabileceğimiz taçlar yapalım, Çerçevele, Liman resmi yapalım,deniz manzarası resim,iplerden makarna yapalım,mandallar dan balonlar yapalım.Bay Mister Maker in İngilizce videolarına ulaşmak için tıklayınız.

Neler var kısaca, 1 Bir dakika zamanı, çercevele, şekiller şarkısı. Diş fırçası ile püskürtme resmi yapalım, külah ile dondurma yakalama oyuncağı yapalım,külah ile dondurma yakalama oyuncağı yapalım,çerçevele bölümü,mukavva ve renkli kartonlardan gemi resmi yapalım,sallanan yumurta yapalım,pellur kağıdından sallanan yumurta yapalım. Aradığınızı ingilizce olarak yayınlanan bölümlerde bulabilirsiniz… Ulaşabilmek için fotoğrafa tıklayınız…

Bay Becerikli 150x150 Bay Becerikli izle Mister Maker izle

Bay Becerikli

Ambalaj kağıtlarından fil ve fare resmi yapalım,Dalda duran böcekler yapalım,plastik eldivenden deniz resmi yapalım, naylon eldivenden deniz resmi ,lastik bulaşık eldivenlerinden

Sizlerde deney ve el işleri gönderin yayınlayalım. Resim yapalım, ip plastik kase ve boyadan kuş yuvası yapalım,Fotoğraf çercevesi yapalım,kil hamurundan fotoğraf çerçevesi yapalım.

kağıt tabaklardan gemi resmi yapalım,dondurma çubuğundan  şeklinde kitap ayracı yapalım,yol resmi yapalım,kil hamurundan çerçeve yapalım. Bir dakika zamanı, Kafamıza takabileceğimiz taçlar yapalım, Çerçevele, Liman resmi yapalım,deniz manzarası resimi,iplerden makarna yapalım,mandallardan balonlar yapalım. Ambalaj kağıtlarından fil ve fare resmi yapalım,Dalda duran böcekler yapalım,plastik eldivenden deniz resmi yapalım, naylon eldivenden deniz resmi ,lastik bulaşık eldivenlerinden. resim yapalım, ip plastik kase ve boyadan kuş yuvası yapalım,Fotoğraf çercevesi yapalım,kil hamurundan fotoğraf çerçevesi yapalım.

Üçgenlerden resim yapalım,pırıltılı bir kutu yapalım,krem kutusundan tasarım,deniz feneri resmi yapalım,hayvan eli yapalım,maymun eli yapalım.
Kuş yuvasında 2 kuş resmi yapalım,1 dakika zamnında yapılan Dans eden böcek yapalım,Çerçevele Yağmur altında açılmış bir şemsiye yapalım,boş Yoğurt kutusundan kukla köpek yapalım, yoğurt kutusundan kukla hayvanlar yapalım.

Üçgenlerden resim yapalım,pırıltılı bir kutu yapalım,krem kutusundan tasarım,deniz feneri resmi yapalım,hayvan eli yapalım,maymun eli yapalım.

Bay Becerikli izle Mister Maker izle kamyonu tüm bölümler türkçe dublaj youtube.

Bay Becerikli – Mister Maker El İşleri İzle 18.02.2012.Bu Bölümde neler var?

bay becerikli yumurcak oyunları ,uzay resmi yapalım, gezegen resmi yapalım,uzay resmi yapalım,tuvalet kağıdı rulolarından kule yapalım.
Bu Bölümde neler var?
Fare şeklinde kukla yapalım,tutkal ile fışkırtılmış boya resmi yapalım,akvaryum resmi yapalım,çim adam yapalım.

Bay Becerikli – Mister Maker El İşleri İzle 14.02.2012.

Bu Bölümde Neler var ?Kartondan korsan resmi yapalım,kağıt tabaklardan uçan daire yapalım,parlak süslerden dinozor resmi yapalım,kale resmi yapalım,şato resmi yapalım.

pelur kağıtları ve pamuktan yemek tabağı yapalım,pelur kağıtları ve pamuktan kahvaltı tabağı yapalım,plastik kaşıktan uzaylı yapalım,plastik kaşıktan tasarımlar,renkli karton ve rekli tebeşirden resimler yapalım,yoğurt kutusundan çiçek yapalım,yoğurt kabından bitki yapalım,yoğurt kabından tasarımlar. bay becerikli yumurcak oyunları ,uzay resmi yapalım, gezegen resmi yapalım,uzay resmi yapalım,tuvalet kağıdı rulolarından kule yapalım.
Bu Bölümde neler var?
Fare şeklinde kukla yapalım,tutkal ile fışkırtılmış boya resmi yapalım,akvaryum resmi yapalım,çim adam yapalım. Yaprak baskısı ile kirpi resmi yapalım,Yaylı şaşı gözler yapalım,Parlak kağıtlar ile robot resmi yapalım,Garip görünüşlü kavanoz yapalım.Bu Bölümde Neler Var?3 Boyutlu kağıt tabak yapalım, 3D deniz yılanı yapalım , 3 boyutlu tabak resimleri yapalım,bir dakika zamanı ,pamuklu çubuklardan kuzu koyun yapalım,çerçevele,resimleri kış manzarasına çevirelim,ayak izleri ile resim yapalım,denizaltı şeklinde kalem kutusu yapalım,deterjan veya yumuşatıcı plastik şişesinden denizaltı yapalım.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. eslem diyor ki:

  sizi severek izliyorum çok hoşuma gitiği zaman aynısını yapıyorum ama en çok 1 dakika zamanını seviyorum

  1. huseyin diyor ki:

   ben seni sevedek izyiyorum teknoloji tasarım dersinde aynısını yapıyorum 90 95 civarları alıyorm

 2. yelda genç diyor ki:

  seniçok seviyorum ve severek izliyorum

 3. nesliihan diyor ki:

  severek izliyorum ana dondurma yaptığı bölümünü hiç bulamıyorum siz hangi bölüm olduğunu biliyosanız söylermisin ?

Yorum Yaz