Okulistik Morpakampüs Mebvitamin Seçimi

Okulistik Morpakampüs Mebvitamin Seçimi

Öğretmen gözünden detaylı bir makale yorum seçmenizde yardımcı olabilir. Okulistik Morpakampüs Mebvitamin Seçimi nasıl yapılmalıdır tüyolar % 100 organik özgün yazı. Okullarda eğitim ve öğretimden ziyade soru çözme hızı daha çok önem taşımaya başladı. Velilerin bazıları öğrencilerine özel ders aldırma yoluna giderken bazıları da dershaneye gönderme yolunu tercih etti. Bizde veliler ve öğretmenler olarak alternatif çözümler aramaya başladık. Öğretmen arkadaşlar ve veliler  şifrelerini alarak tüm sistemleri şöyle bir inceledik.

Niçin internet üzerinden ders çalışma : Dershane ve özel ders gibi alternatifi ve durumu olmayan öğrenciler için düzenli bir ders çalışma , gerekli bilgiye kolay ulaşma, videolu içerik, dersleri destekleme gibi harika özellikler taşıdığından dolayı özel öğretmenden neredeyse daha iyi. Üç sitenin de kendine göre farklı üstünlükleri var. Morpa kampüsün konu anlatımları güzel oluyor. Meb vitaminin flash animasyonları çok iyi. Okulistiğinde konu anlatımı belgeselleri ve öğrenci takibi çok güzel.

okulistik Okulistik Morpakampüs Mebvitamin Seçimi

okulistik

Üç sitenin de  iyi ve kötü yanları var.  Biraz morpakampüs yeterli olmazken içerik açısından sadece okulistik yeterli , fakat onunda her test kitabı ve benzeri şeyleri ücrete tabii. Biz  Okulistiği tercih ettik öğretmenler olarak .

Okulistiğin internet aboneliğini ve basılı yaprak testlerini tercih ettik. Farklı yayıncılığında sınavlarını tercih ettik. Her ay bir sınav oluyoruz. Hemde soru tipleri farklarını daha iyi görebiliyoruz. Kitapçık ve sınav örneklerini karşılaştırdıktan sonra bu terciği yaptık.

Sistem ne olursa olsun,(özel ders,dershane, internet üzerinden bireysel eğitim sistemleri) çocuk bilgiyi öğrenmek istemediği sürece bir yarar sağlamaz. Dağda koyun arkasında gezen çobanların azmi olduğu sürece başarı her zaman gelecektir.

Sonuçlara baktığımızda zengin ailelerin özel dersleri işe yaramazken dershaneye gitmeyen azimli öğrenciler daha başarılı oluyor buda gösteriyor ki , İstemek ve başarmak insanın elinde isterse tüm zorluklara rağmen bir şeyler başarılabilir. Şikayet etmeyip çözümler bulan, İstediklerini,araştırarak bulan ,deneyen,sonuçlarını deneyen öğrenciler kazanır…

Başarılı olanlara baktığımızda en önemli yaptığınız işer nedir? sorusunun cevabı. Televizyonu kapatmak, güzel soruları biriktirmek,önemli formül ve kelimeleri odaya yapıştırmak ve önemlisi verimli ve düzenli çalışmak.

Sınav kazanmak bulmaca çözmeye benziyor sık sık pratik yapmak gerekir. Düzenli ve sürekli olmak kadar hızlı olmakta çok önemli, Spor okullarına hazırlanan öğrenciler ne ise sizde aynı disiplinde hazırlanmalısınız. Malum başarı ayrıntılarda gizlidir. Kafanızı başka şeylerle meşgul etmeyin kazanacağınıza inanın ve kazanırım diye konuşun. Bilinçaltı sizin söylediklerinize inanır ve kendini ona göre koşullar. Bizlerde işe yaradı sizlerde test edin. Denemesi bedava . Yazması kolay ama yapması çok zor bir iş. Başarının anahtarını verdik. Güle güle kullanın başarılar arkadaşlar.

Okulistik Morpakampüs Mebvitamin seçimi,okulistik sınav sonuçları,okulistik testleri çöz,ücretsiz okulistik,okulistik deneme,okulistik oyunları,okulistik konu anlatımları,okulistik üyelik ücreti,okulistik soru,morpakampüs,mebvitamin,vitamin,öğrenci,seçim,mi,tercih,hangisi,iyi,almalıyım,kaç,para,ilkokul,ortaokul,seç,Okulistik Morpakampüs.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz