02129989013 Nolu Numara Kime Ait Bıktırdı

02129989013 Nolu Numara Kime Ait Bıktırdı

Şikayetim var 02129989013 Nolu Numara Kime Ait Bıktırdı artık. Arkadaşlar bu aptal numara 4-5 gündür beni ve eşimi arıyor. IVR robot bank kaydı ile cinsel ürünler,performans arttırıcı ürünler satmaya çalışan yeni bir dolandırıcı grup holding şirket galiba. Artık telefon numaraları ve mail adreslerinin satıldığı dünyada normal günde 10 farklı telefondan çağrı mesajlar geliyor. Çocuk uyuyor bazen unutuluyor pat saçma sapan yerden sms, telefon araması, market, gsm, sapık derken bir çok gereksiz çağrı arama mesaj bıktırdı. Tüm bilgilerimiz satılıyor arkadaşlar artık hiç kimseye mail ve teledon numaranızı vermeyin. Şirketlere tüm numaralar database satılıyor. Reklam için sırf ucuza reklam vermek yapmak için yapılıyor bunlar. Spam mailler, spam sms,mms hep hava civa işler işte.

Kime ait 02129989013

Kime ait 02129989013

Son olarak dikkat ettiniz mi google reklamlarına hangi siteye girseniz sizin google arama yaptığınız kelimelerle ilgili reklam gösteriyor? Örnek ben model uçak ilgili google da 2-3 arama yapıyorum. Sonra organikmakale.com sitesine giriyorum sağda ve üstteki reklamlarda model uçak ilgili reklamlar geliyor. Dahası gmail mail adresimdeki sağ yandaki reklamlar dahi inbox yani gelen kutumdaki reklamlarla paralel. Sizde dikkat edin etik olmayan google reklam politakasını. Kim ne ile ilgili arama yapıyorsa ve mail attıysa hemen onunla ilgili reklamlar sağda solda girdiğiniz tüm sitelerde size özel reklamları göreceksiniz. Bu makaleyi okurken dikkat edin reklamlara. Telefon cep arama çağrı merkezi gibi gsm lira gibi reklamlar göreceksiniz.

Ekşi sözlükte ilk yorumlar; Selam cinsel performans arttırıcı hede hödö ve geciktirici spreye indirimli fiyatla sahip olmak için hemen 1’e basınız” diyen bir bant kaydı dinlettiren telefon numarası.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz