Karne Görüşleri Öğretmen Öğrenci Yıl Sonu Yarı Yıl

Karne Görüşleri Öğretmen Öğrenci Yıl Sonu Yarı Yıl

Karne Görüşleri Öğretmen Öğrenci Yıl Sonu Yarı Yıl sonu farklı. Yıl sonu ve ara dönem öğrenci Öğretmen Karne Görüşlerinizi burada yayınlıyoruz.  Hatırlıyorum da çalışır çalışır notlarımı yükseltirdim. Karnemde hep farklı bir şey yazacağını beklerdim. Fakat öğretmenlerim sağ olsunlar o ayrıcalığı hiç yaşatmadılar. Öğrencilerimiz için gerçekten de çok önemli bir gün karne günü. Hazır Karne Görüşleri.

Aşarı öğrencilerin öne çıktığı bu dönemde peki çalışan , öğretmenlerini dinleyen görevlerini yerine getiren öğrencilerimiz için neler yapıyoruz.  Bu öğrencilerimizi ödüllendirecek güzel bir zamandır.

Öğretmen olarak yazdıklarınızın ve imzanızın ölümsüzleşmesini sağlamak için en güçlü silahınızı kuşanın ve geleceğimizi getirecek olan değerli öğrencilerinize unutamayacakları bir mesaj yazın. Belki de bu mesajınız onun hayatını değiştirecek . Çokmu polyannacı olduğumuzu düşünüyorsunuz. Belki haklı olabilirsiniz birşey yapmamak ya da hazır kalıpları yerleştirmek daha kolay gelebilir ve çok zamanınızı da alabilir.

öğretmen Karne Görüşleri Öğretmen Öğrenci Yıl Sonu Yarı Yıl

öğretmen resim

 

Karne Görüşleri 150x150 Karne Görüşleri Öğretmen Öğrenci Yıl Sonu Yarı Yıl

Karne Görüşleri

Karne 150x150 Karne Görüşleri Öğretmen Öğrenci Yıl Sonu Yarı Yıl

Karne resmi

Ya ben haklıysam. Ne kaybedersiniz sadece 1 saat. Ben haklı çıkar isem o kadar çok şey kazanırız ki.  Ömür boyu eşek diyeceklerine varsın bir sene inek desinler sözü öğrenciliğimden aklımda kalan ve beni etkileyen sözlerden biridir.

Öğrencimin notlarının da kendisi gibi en yüksek ve kusursuz olmasını bekliyorum. Başarı yağmur değildir yağmaz. Gökten yağmaz. Hiç kimse Başarı basamaklarını elleri cebinde çıkmamıştır. Başarı ter kokar. Hiç kimse çiçekli yollardan geçerek zafer takının altından geçmemiştir. -Başarının insanları etkileyeceği ve ülkemizin başarısı olacağı günleri göreceğime eminim.

-Sizler gibi öğrenciler yetiştirmemiz bizimde geleceğimize güvenle bakmamızı ve daha çok çalışmamızı sağlıyor.

Karne Görüşleri,öğretmen,yorum,hazır,karne,görüş,yazıları,örnek,anlamlı,güzel,düşünürler,sözler,rehberlik,sınıf rehber öğretmenleri,birinci dönem,sene sonu.

Sene Sonu Öğretmen Karne Görüşleri 2012 2013 Karne için anlamlı ve güzel sözler.Öğretmenlerin en büyük problemi karneye yazılacak görüşler sözler ve kanaatler. Yıl sonu öğretmen karne görüşleri sınıf sınıf ve öğrenci düzeyine göre yapılmış karma öğretmen ve güzel karne manileri bulunmaktadır. yarı yıl ve yıl sonu karne görüşü .

Yıl Sonu Öğretmen Karne Görüşleri 2012 buyrun biz sizin için topladık.Sizler için topladık ve bir makalede yazdık buyrun tüm sözler ve görüşler mevcutur.

Öğretmen olarak yazdıklarınızın ve imzanızın ölümsüzleşmesini sağlamak için en güçlü silahınızı kuşanın ve geleceğimizi getirecek olan değerli öğrencilerinize unutamayacakları bir mesaj yazın. Belki de bu mesajınız onun hayatını değiştirecek . Çokmu polyannacı olduğumuzu düşünüyorsunuz. Belki haklı olabilirsiniz birşey yapmamak ya da hazır kalıpları yerleştirmek daha kolay gelebilir ve çok zamanınızı da alabilir.

Ya ben haklı isem. Ne kaybedersiniz sadece 1 saat. Ben haklı çıkar isem o kadar çok şey kazanırız ki. Ömür boyu eşek diyeceklerine varsın bir sene inek desinler sözü öğrenciliğimden aklımda kalan ve beni etkileyen sözlerden biridir.

Öğrencimin notlarının da kendisi gibi en yüksek ve kusursuz olmasını bekliyorum.

1- Başarı Düzeyi Yüksek Öğrenci karnesine yazılacak karne görüşleri.

Karne görüşleri,Ders içi ve ders dışındaki davranışlarınla beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim.

Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim.

Örnek bir yaşam sergileyebilmek için bu yaştan örnek adımlar atmandan dolayı tebrik ederim.

Öğrencime ve velime teşekkür ederim başarılar dilerim.  Derslerde son derece başarılı ve ilgili bu ilgi ve başarının devamını dilerim.Teşekkür ederim ve başarılar. Disiplinli çalışması başarıyı getirdi. Aile olarak gösterdiğiniz destek, başarısını artırdı.

“Değerli öğrencim…………; kendini geliştirmek için kitaplar, dergiler ve gazeteler oku, okuduklarından elde ettiğin bilgi ve becerileri sana fayda sağlayacak şekilde, nasıl uygulayabileceğini düşün, günlük yaşantında uygula, uygulamaya başladığın bir işi sonuç alıncaya kadar bıkmadan takip et, yarıda bırakma. Seni ve aileni tebrik ederim.”

2- Orta Düzeyde Başarı Gösteren Öğrenciler için farklı karne görüşleri.

Çalışma disiplinini artırmalı. Çalışmalarına ara vermeden devam etmeli. Dikkatini yoğunlaştırması, performansını artıracaktır. Verilen ödevleri aksatmadan yaparsa daha da iyi olacaktır. Oyuna, televizyona facebooka bilgisayara ayırdığın vaktin 2 katını derse ayırırsa daha da başarılı olur.

Karne Görüşleri organik.

Ailenin desteği başarısını olumlu yönde artıracaktır.

Okuma yazman daki başarının gayretine de yansıması temennisiyle. Şu anda gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum.

Başarı ivmen  artması dileğiyle . Sana inanıyorum ki daha iyisini yapabilirsin.

……. ve …….. derslerde biraz daha gayret göstermesi gerekli.

3- Başarısız Öğrenciler Farklı sözler karne notları.

Derslerinde …..ve…… sebeplerden dolayı gerekli başarıyı gösteremedi. Ödevlerine dikkat etmesi, daha çok kitap okuması ve sınıfta öğretmen ders anlatırken daha dikkatli dinlemesi gerekiyor.

Çalışmalarını aksattığı için kendi seviyesinde değil. Ödevlerini aksattığı için istediğim seviyeden biraz geri kaldı.

Oyuna, televizyon,twitter,facebook bilgisayar çok fazla zaman ayırdığı için başarısı geriledi.

Aile desteğini artırırsanız, daha daha başarılı olacaktır. Dikkatini yoğunlaştırırsa daha ilerlere doğru gelişme gösterecektir.

6,7 ve 8 sınıflar için yarı yıl ve sene sonu yıl sonu farklı karne görüşleri sözler.

1- Çok Başarılı Öğrenciler

Başarılarını okumaya da yansıtarak okuma ve yorumlama konusunda da iyi bir öğrenci olmasını dilerim.

Başarılı çalışmalarının devamını dileyerek takdirlerimi sunuyorum. Türkçe dersinde gösterdiğin üstün gayret ve performansından dolayı tebrik ediyorum. Başarılarının devamını dilerim. Türkçe dersindeki başarılarından dolayı seni tebrik ediyorum. Devamını diliyorum. Karnendeki iyi notlara baktıkça, ne denli daha başarılı olabileceğini görüyorum. Yolun açık olsun çalışkan adam.

Belki çok yorulduğun dönemin son gününde karne notların seni dinlendirecektir. İlk tebrik eden ben olmak istedim. İyice dinlen ikinci dönem daha iyisini bekliyorum senden. Son derece başarılı geçen ilk dönem için seni tebrik ediyorum. Umarım ikinci dönem daha da iyi olursun. Senden daha fazlasını bekliyorum.

Yıllarca solmayan Kenya gülleri gibi dönem boyunca başarıların hiç solmadı. Artık dinlenme vakti. Daha başarılı olacağını düşündüğüm ikinci döneme iyice dinlenmiş olarak gelmeni istiyorum. İyi tatiller.

2- Başarılı Öğrenciler

Göstermiş olduğun gayretten dolayı seni kutluyor, senin daha büyük başarılar kazanmanı diliyorum.

Dersimiz deki başarısının devamını diliyorum. Türkçe dersinde gayet başarılı. Gayretlerini takdir ediyorum. Başarılarının devam etmesini bekliyorum. Başarısını ahlakıyla bütünleştirdiği için öğrencimizi tebrik ederim.

Davranışlarıyla arkadaşlarına örnek olan öğrencimiz okuma, yorumlama, konuşma gibi alanlarda da başarılı bir öğrenci. Tebrik ediyorum.

Karnendeki iyi notlara baktıkça, ne denli daha başarılı olabileceğini görüyorum. Yolun açık olsun.

Hiçbir şey, insanı kendi başarıları kadar motive edemez. Başarılarının, motiveni artırması dileğiyle…

Derslerinde göstermiş olduğun başarılarından dolayı seni kutluyorum. Daha iyisi de olabilirdi. Tatilde iyice dinlen ve başarılarını artırma kararlılığıyla dön. Neden daha iyisi olmasın.

Hataların ve başarılarınla bir dönemi geride bıraktın. Şimdi dinlenme vakti. İkinci dönem daha iyi yerlerde olmanı bekliyorum. Sen de yapabileceğini biliyorsun. Yeter ki iste ve çalış. Bir geçen dört aya bir de karne notlarına baktığımızda durumunun iyi olduğunu söyleyebiliriz. Fakat önünde daha iyi olan arkadaşların var. Onlar kadar başarılı olmak senin elinde. İkinci dönem senden bunu bekliyorum.

3- Orta Seviyedeki Öğrenciler karne görüşleri.

Çalışmalarında henüz istenilen seviyeye ulaşmış değilsin. Fakat zorlukları ancak çalışarak aşabiliriz. Biraz daha gayret etmeni istiyorum. Biraz daha gayret ederse çok daha iyi yerlerde olabilir. Başarılı olmak ve bir yerlere gelmek için çaba sarf ediyor. Çalışmalarını planlayarak arttırırsa ve düzenli okuma yaparsa yorum gücünü geliştirerek daha başarılı olabilir. Davranışlarındaki olumlu tutumun derslerine de yansımasını dilerim. Günlük okumayı daha düzenli hale getirdiği ölçüde Türkçe dersindeki başarısını daha da artıracaktır. Daha başarılı olabilecek bir öğrenci çalışmalarını iyi planlamalı ve daha çok okuma yazma çalışmaları yapmalı. Hedefine ulaşmak için istemenin esrarına kavuşman gerekiyor. Biraz daha gayreti arttırıp kendine daha yüksek hedefler koyarak bu işe başlayabilirsin. Adım adım basamakları  bu yolda başarısızlık yoktur. Fırsata dönüşen engeller vardır. Yola devam et. “Çalışmak bizi şu üç şeyden kurtarır: can sıkıntısı, tembellik, yoksulluk.” Öyleyse çalışmaya devam. Tatilde iyice dinlenmeni istiyorum. Çünkü ikinci dönem daha başarılı olmanı bekliyorum senden. Eksiklerini gidermek için tatilde konu tekrarı yapabilirsin. Şunu bilmeni istiyorum ki daha başarılı olabilirsin.  Tatilde karne notlarını ve geçen bir dönemi değerlendirmeni istiyorum. Bence daha iyi olabilirdi. Aynı fikir deysen iyice dinlen ve başarma azmiyle dön. Bize neler yapabileceğini göster. Geçen dört aya ve karne notlarına baktığımda daha iyi olabileceğini görüyorum. Bence bu notlar sana yakışmadı. İkinci dönem daha iyisini bekliyorum senden. Olacak göreceksin. Tabiî ki sen de istersen.

4- Ders Durumu Zayıf Öğrenciler karne görüşleri.

Planlı çalışmaya ihtiyacı var. Henüz olması gereken seviyeye ulaşamadı. Umarım gayretini biraz daha arttırır. Beklentilerimize cevap verebilmesi için daha çok çalışması gerekiyor. Belirli bir seviyeye gelebilmesi için daha çok çalışması gerekiyor. Birebir çalışmalarında aile desteğine ihtiyacı var. Yolun uzun, her hareketin çok önemli. Çünkü bir sonraki davranışını etkileyecek. Doğru hareket için yarını bekleme. Hedef belirleyerek çalışmalarına başlar ve planlı olarak çalışır, okur, yazarsa başarılı olabilir. İnanmak başarmanın yarısı değil hepsidir. İstersen başarabileceğini biliyorum. Geriye doğru attığın adımın daha ileriye gitmek için yapılacak bir hamlenin başlangıcı olarak görüyorum.  Sen de görüyorsun ki eksiklerin var. En önemli eksiğin de planlı çalışma, dersi iyi dinleme ve anlamadığını sorma konusunda. İkinci dönem bu eksiklerini giderirsen neler başardığına sen bile şaşıracaksın. Bir dönem geride kaldı. Eksiklerini görmüş olmalısın. Daha başarılı olman için ben yanında olacağım. Yeter ki sen biraz planlı ve düzenli çalışmaya karar ver. Sana güveniyorum. Eksiklerini tamamlaman Mecnunun  dağı delmesinden daha zor değil. O başardığına göre sen neden başarılı olmayasın? İkinci dönem daha planlı ve düzenli olmanı bekliyorum. Bunlar senin için çok önemli. İstersen başarabilirsin.

2013 2014 Yeni Karneler çıktı. Eğitim sistemiyle beraber karneler de değişecek. Yeni karnelerde neler var? Karnelerde, öğrencilerin o yıl okudukları sınıfın dönem sonu notlarının yanı sıra son üç sınıfın yıl notları da yer alacak. Bu yarıyılda karneler öğrencilere yeni düzenlenmiş şekliyle verilecek ancak son üç yılın notları yer almayacak. Son üç yılın notlarının eğitim-öğretim yılı sonunda verilecek karnelerde yer alması için yetiştirilmesine çalışılacak. Taze düzenlenen karnelerin en önemli işlevinin öğrencinin performansını göstermesi olduğunu vurguladı. Öğrencilerin çoğunluğunun karnelerini sakladıklarına işaret eden yetkililer, yeni karnelerle artık buna gerek kalmayacağını belirtti.

MEB Karne saklama olayını, artık bir karneyle ortadan kaldıracağız. Artık öğrencilerin karne saklamasına gerek kalmayacak. Bir karnede birkaç yılın notlarını, birkaç yılda gösterdikleri performansı görebilecekler” diye konuştu.

Yeni farklı organik yazılmamış öğretmen karne görüşleri gönderin yayınlayalım.

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz