Hazır ödev Yapılır

Hazır ödev Yapılır

Hazır ödev Yapılır. Yeni ödev yapma yaptırma sitesi olacağız. Okullar 20 gün sonra açılıyor. Ödev için yüzlerce site gezmeyin gelin yardımcı olalım sizlere. Bu makalede siz öğrenciler ilköğretim,lise,üniversite fark etmez her hafta şanslı 2 kişinin ödevini yapıp teslim edeceğiz. İlk okuduğunuzda bu yanlış her çocuk kişi kendi ödevini yapmalı diyeceksiniz. Evet doğru ama bizde şanslı kişilerden bu ödev karşılığı 2 adet 270 kelime üzeri sevdiği bir konuda(oyun,film,hobi,uzmanlık v.s) makale istiyoruz. Bu makaleler özgün yani kopya olmayacak, olursa diskalifiye olacaktır. Ödevine yardım edeceğiz ve verdiği konu hakkında çok detaylı bir araştırma ve çalışma yapacağız.  Aşağıda şartları ve başvuru formunu ileteceğim.

Sistem şöyle olacaktır; Her hafta bu konun altına ilk ödev konusu yorum yapıp bize uzman olduğu sevdiği konuda 2 makale gönderen öğrenci arkadaşımızın verdiği konu ödevini biz yapacağız. 1 hafta içinde yada istediği süreye göre ödev kapağı ile yada sunumu ile teslim edeceğiz.

Hazır ödev 150x150 Hazır ödev Yapılır

Hazır ödev

Bu yazı makale altına  ödev konusunun adını, ne kadar zamanda teslim edilmesi gerektiğini, organikmakale@gmail.com adresine 2 adet makale gönderen 2 kişinin ödevi yapılacaktır.

Yorum zamanı her hafta Pazarı pazartesine bağlayan gece 00:00 dan başlayacak ve şartları yerine getiren ilk 2 öğrencinin ödevi yapılacaktır.

Pazarı pazartesi bağlayan gece 00:00 dan sonra hemen yorum yaz, konuyu süresini belirt ve 2 adet özgün makaleyi organikmakale@gmail.com a gönder ödevini bu hafta yıl biz yapalım. Ödevler yıllık, bitirme tezi, yaz ödevi haftalık, aylık olabilir. Video sunumda olabilir. Tüm ödevler türkçe yapılır.

Ödev yapmak ve yaptırmak için site,blog,forum gezmeyin gelin biz yardım edelim ve yapalım hadi arkadaşlar öğrenciler bekleriz. Ücretsiz bedava ödev tez bitirme projeleri ödevleri yapılır. Ödev kapakları yapılır hazırlanır indir ilköğretim.

Görüş önerileriniz yorum olarak veya mail olarak bize atabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz