4006 Tübitak Bilim Fuarı Proje Girişi

 4006 Tübitak Bilim Fuarı Proje Girişi

4006 Tübitak Bilim Fuarı Proje Girişi , Okullarınızda gerekçekleştirilen TÜBİTAK Bilim Fuarlarına ait sonuç bilgilerini en geç 21 Haziran gününe kadar http://bilimiz.tubitak.gov.tr sitesine yüklemeniz gerekmektedir.

Okul olarak bilim fuarına katıldınız ve işlerinizi eksiksiz yerine getirdiyseniz şimdi sıra projelerinizi sisteme girmede.

  1. Siteye girdikten sonra Başvuru sekmesine tıkladığınızda TÜBİTAK Merkezi Kimlik Doğrulama Servisi´ne yönlendirileceksiniz.
  2. Bu bölümde “Yeni Kullanıcı Kaydı” butonuna tıklayarak TÜBİTAK´a bildirdiğiniz proje yürütücüsünün kimlik bilgilerini girip, kullanıcı adı ve parola edinmeniz gereklidir.
  3. Kullanıcı adı ve parolanızla Başvuru bölümünden giriş yapabilirsiniz.
  4. Başvuru bölümünde yer alan Okul Bilgileri, Proje Bilgileri ve Fuar Sonuç Bilgileri bölümlerini eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Adım Adım Bilim Fuarı Proje Girişi Yapalım:

 4006 Tübitak Bilim Fuarı Proje Girişi

4006 Tübitak Bilim Fuarı Proje Girişi

https://giris.tubitak.gov.tr/kullaniciadiilegiris.htm  buradan  yeni kullanıcı kaydı diyoruz. Proje yöneticimiz bilgilerini giriyor ve  kaydet tuşuna basıyoruz. Giriş Tercihi kısmını işaretlemiyoruz.

Yeni kullanıcı kaydı oluşturduktan sonra ana sayfaya gelip Başvuru  linkini tıklıyoruz ardından  elektronik imza ile giriş   /  kullanıcı adı ile giriş kısmından giriş yapıyoruz.

Harcamalarınızla ilgili olarak, Kesin hesap formunu (Mahsup formu), faturalarınızın aslını ve varsa Taşınır İşlem Fişini(Demirbaş Kayıt Formu) en geç 28 Haziran günü tarafımıza ulaşacak şekilde aşağıdaki adrese posta ile göndermeniz gerekmektedir.   Adres: Mali Denetleme ve Sözleşmeler Müdürlüğü
TÜBİTAK Ek Hizmet Binası
AKAY CAD. NO:6
06420 Bakanlıklar/ANKARA   Sorularınız için bt4006@tubitak.gov.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Para iadelerinde kullanılacak TÜBİTAK Hesabı:
T.C. Ziraat Bankası Güvenevler Şubesi:
TR 740 001 000 830 0602 8072 5004 (TL)
Harcamalarınızla ilgili olarak, Kesin hesap formu (Mahsup formu), faturalarınızın aslını ve varsa Taşınır İşlem Fişini (Demirbaş Kayıt Formu) en geç 28 Haziran Cuma günü tarafımıza ulaşacak,şekilde aşağıdaki adrese posta ile göndermeniz gerekmektedir.
Adres:
Mali Denetleme ve Sözleşmeler Müdürlüğü TÜBİTAK Ek Hizmet Binası AKAY CAD. NO:6
Bakanlıklar/ANKARASorularınız için lütfen bt4006@tubitak.gov.tr adresine e-posta gönderiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz