Keloğlan Arkadaşları Trt Çocuk izle

Keloğlan Arkadaşları Trt Çocuk izle

Bir Varmış Bir Yokmuş Keloğlan Arkadaşları Masalları Trt Çocuk İzle Yayın Akışı. Keloğlan Arkadaşları‘nı bu çizgi film animasyonu benim dahi beğenerek ve severek izlediğim bu animasyon çizgi film çok iyi yapılmış. Hemen hemen tüm bölümlerini izledim. Kel çocuk zeki çevik hareketli ve yardımsever kişiliği var. Tüm karakterleri artık tanır oldum en sevdiğim karakter uzun oldu. O saflığı ve temizliği beni öldürüyor müthiş bir karakter olmuş. Huysuzun bir çok kötü amellerine göre uzun ilginç ve saf davranışları renk katıyor. Bilge can dede her zamanki ağırlığını koyuyor. Keloğlanın annesi biraz genç ama olsun. Merak ettiğim keloğlanın babası kim? Hiç duymadım bahsedilmiyor.  Kara sivri bal kız örgülü sarı kız hepsi çok güzel karakterlerdir. Bende fransız yapımı caillou izleneceğine bizim türk yapımı keloğlanı izlemek daha yararlı. Diğer düşüncelere saygımız var.

Keloğlan Arkadaşları

Keloğlan Arkadaşları

Aşağıda videoda tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. Bu bölümde Kel çocuk ile arkadaşları sokakta top oynarken turşucunun camını kırar. Turşucu onların bu suçu nedeniyle kiler ambardaki turşu ve sebzeleri taşımalarını isterler. Onlar ambara gelmeden önce huysuz ve uzun kilerden patates salata havuç çalmaktaydı. Onlar gelince hemen saklanırlar. Keloğlan ve düşman arkadaşları çuval ve küpleri karakaçan arabasına bindirir. Huysuz ve uzun onları takip ederler ve yollarını keserler.

Trt Çocuk Yayın Akışı,Trt Çocuk Keloğlan ve Arkadaşları izle Bir Varmış Bir Yokmuş – Keloğlan Masalları. Trt çocuğun yayınladığı programda keloğlan annesi dedesi ve arkadaşlarının maceralarını anlatılmaktadır.Bir Varmış Bir Yokmuş – Keloğlan Masalları İzle ,Trt Çocuk Yayın Akışı,Trt Çocuk Keloğlan ve Arkadaşları izle. Trt Çocuk Keloğlan ve Arkadaşları izle.

Bu bölümün konusu bebektir. Keloğlan arkadaşları dere kenarında balık tutmaktadırlar. Balkız ve kara dere beşik görürler. İçini açarlar ve bebek görürler. Bebek ağlamaya başlar ve dere taşar  yağmur yağmaya başlar. Bebeği alıp Bilgecan dedeye götürmektedirler. Bu sırada karnı acıkan Huysuz ve uzun bebeği çaldılar. Bebeği çalan huysuz ve uzun yemek yemek için sepeti açarlar.

100 Yüz temel eser kitap adı ve sayfa sayılarında Keloğlan kimdir filmleri  fıkraları,keloğlan aramızda,keloğlan oyunları keloğlan hayatı,keloğlan masalları izle trt çocuk.  Keloğlan filmi izle, trt keloğlan izle,keloğlan 20 bölüm izle,keloğlan masalları izle keloğlan izle 1. bölüm,keloğlan 18 bölüm izle,keloğlan izle yeni bölümleri. Aşağıda tanıtım videosunu izle tıkla izle. Bu çizgi filme kaç puan veriyorsunuz?

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz