Kaptan Mack Captain Mack Çizgi Film izle

Kaptan Mack Captain Mack Çizgi Film izle

Kaptan Mack Captain Mack Çizgi Film izle. Minika çocuk Go yayınlanan çizgi film hakkında bilgiler. Öncelikle 10 yaş grubu altına hitap ediyor. Bölümleri ve özetleri aşağıdadır.  Sizlerde çizgi film tanıtabilir ve özetlerini bize gönderebilirsiniz.

Minika Çocuk Kaptan Mack çizgi Film İzle. Yeni yayınlanmaya başlayan bu çizgi filmden ziyade tiyatroya benzeyen çocuk programıdır. Kaptan Gezegende başı derde giren herkese yardımcı olur ve onları kötülüklerden korur. Gezegende gün ışığı ay ışığı gibi kasabalar ve köyler vardır. Kaptan burada yaşanan kötü olayları düzeltir. Başı sıkışan insanlara yardım eder. Yardımcısı sumsum vardır kedi yada bir hayvana benzer kafası vardır. Sumsum kaptana tüm işlerinde yardımcı olur.

Kaptan Mack

Kaptan Mack

Benim son izlediğim bölümde ay ışığı kasabasında pudingleri ile meşhur pastaneci ile belediye başkanı masada otururlar. Başkan pastaneci bayandan dünyanın en güzel pudingini yapmasını ister. Pasthaneci bayan özel kasesini, mikserini çıkarır ve tezgaha koyar. Bu güzel puding tarifini öğrenmek isteyen yengeç el adında kötü bir karakter vardır. Başkan ile pastanecinin konuşmasını dinlemiş ve pudinglerin aslında kase ,mikserin özel olmasından güzel olduğunu anlatmıştı. Tezgah üzerine koyduğu puding yapma aletlerini  yengeç el bir anlık boşluktan yararlanıp çalmıştı. Pastaneci üç dört saat sonra başka sunacağı pudingleri yapmak için aletsiz kalmıştı. Üzülüp ağlamaya başladı ve kaptan bu sesleri çağrıyı duyup pastaneye geldi. Durum kendisine anlatıldı ve Mack mikser hırsızının peşine düşmeye başladı. Hırsız yengeç eli buldu, ışın kılıcı ile yengeç eli uyuşturdu. Puding kasesi ve mikseri alarak pastaneciye teslim etti. Ay ışığı kasabasından sevinç vardı. Pastaneci bayan hemen pudingleri yaptı. Belediye başkanı, captain mack ve kasaba halkı ile birlikte muzlu ve kakaolu pudinglerini afiyetle yediler.

Aşağıdaki Kaptan Captain Mack Tanıtım videosu vardır. Tıkla izle iyi seyirler.  Kaptan mack izle minika youtubr,,kaptan mack izle,captain mack,kaptan mack oyunları,kaptan mack izle çizgi film,kaptan mack minika,kaptan mack izle türkçe dublaj,kaptan mack oyunu oyna canlı online.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz