Diş Macunu Pan Flüt Sosis Servis Aleti

Diş Macunu Pan Flüt Sosis Servis Aleti

Diş Macunu Pan Flüt Sosis Servis Aleti  yapalım. Arka Bahçede Bilim 47 Bölümde hangi deneyler var neler yapılıyor? Pan flüt nasıl yapılır? Hayalinizdeki balığı nasıl yapabilirim? Geğirmek neden olur? Yıldızlı pervane yapalım. Kaldırım ve duvarlarınızı boya ile güzel resimler yapalım. Ev yapımı diş macununu kendin yap. Bir icat buluş yapalım ne mi? Sosis servis aleti aracı yapalım. Topun baş aşağı dönmesini sağlayalım.

El yapımı Pan Flütü yapalım. Mary arkadaşı ile birlikte bambu sopalrından bir müzik aleti yapacaklardı. Bu müzik aletini arkadaşı çok beğeniyordu. 2 arkadaş bu aleti birlikte yapmaya karar verdiler. Bunun için bambu borularını büyükten,küçüğe doğru kesip sıraladılar. Dizdikten sonra telle bağladılar ve sağlamlaştırdılar. Bu müzik aleti 2 arkadaş için müzik sevgisini daha da arttırmıştı.

Diş Macunu 150x150 Diş Macunu Pan Flüt Sosis Servis Aleti

Diş Macunu

Otomatik Sosis servis etme aleti döner masası yapalım. Bir doğum günü var herkes parti için farklı yemekler getirir. Bu yemeklerde kendi sosislerini kendileri yapıcaktılar. Frazy bu düşüncenin arkadaşlarının çok seveceklerine inandı.Doğum günü pastasını da getirdi ve her şey hazırdı. Frazy masada olan yemeklere arkadaşları çok uzak kalıcaklar diye lokantalarda olan döner masa yapıcaktır. Garajlarından gidip bir kova kapağı buldu. Başka bir tane daha daire şeklinde tahta bulup bahçelerine gitti. Yemekleri kenara çekti bu kova kapağını alta üstüne tahtayı koydu ve çok zor dönüyordu. Bu sırada arkadaşları geldiler. Arkadaşlarının getirdikleri hediyeleri açtı. Bunların birinden bilye çıktı. Bu bilyeleri kova kapağının altına koydu. Şimdi çok güzel dönüyordu. Bu misketler pürüssüz bir yüzeyi olduğundan rahatça döndürüyordu. Bu döner masa çok güzel olmuştu ve Sosis yemek servisine başladılar.

Diş macunu evde kendimiz yapalım. Evde diş macunu biterse kendiniz yapabilirsiniz. Malzemeler ve yapılışı,Kalsiyum tabletlerini eczanede bulabilirsiniz. 2 adet kalsiyum tabletini bir kase içinde bir tahta ezici ile kırınız. 1 yemek kaşığı karbonatı kaseye ekleyin ve karıştırın. Birazda gliserin ekliyoruz. Gliserin karışımı biraz daha katılaştırdı kıvama getirdi. Tadı daha iyi olsun diyerek bir kaşık nane yağı ekleyelim. Güzelce karıştırın ve macun oldu. Bir diş fırçası ile macunu alın dişlerinizi fırçalayın.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz