Canım Kardeşim Çizgi Film izle Trt Çocuk

Canım Kardeşim Çizgi Film izle Trt Çocuk

Son zamanlarda Trt çocuk televizyonu güzel ve eğitici öğretici çizgi film animasyonlar yapmaya başladı. Keloğlanı ben bile izlemekteyim.  Trt çocuk yeni çizgi filmi Canım Kardeşim çizgi filmi 2 kardeş olan Müge Mine anne ve babası ve de minik kedi mıncır adındaki kedilerinden oluşur. Bu bölümde neler vardı? Müge Mine anne ve babası ile akşam yemeği yerler. Yemekte Müge öğretmenin ona ödev verdiğini söyler. Müge’ye verilen ödev meslekler hakkında detaylı bilgi vermesidir. Öncelikle babası büyüyünce ne olacaksınız sorusunu sorar. Müge ve Mine düşünmeye başlarlar.

Müge den önce kardeşi Mine başlar ben büyüyünce bu olacağım şu olacağım diye hayal kurmaya başlar. Önce Astronot olmak istediği söyler ve marsa gider. Orada yeşil yaratıklar ile saklambaç oynamaya başlar. Mine daha sonra pamuk helvacı olmak ister ve pamuk helvaları müşterilere yetiştiremez. Daha sonra mıncır kedi ile balıkçı olmak ister. Pembe tekne ile balık tutmaya başlarlar. Kedi Mıncır ile oltalarını denize atarlar fakat birden bir balina onları sırtına alır ve yüzmeye başlarlar.Bir sonraki büyüyünce ne olacaksın sorusuna atlet olmak istiyorum der.Koşuda mıncır kelebek kovalarken ondan daha önce finiş çizgisini geçiyor. Hayallere dalan ailede baba birden saatin geç olduğunu fark etti. Müge Mine ve mıncır için yatma vakti gelmişti. Tüm aile uykuya daldı.  Sizlere de iyi geceler çocuklar. Çizgi film şarkısı müziğide güzel.

Canım Kardeşim

Canım Kardeşim

Aşağıdaki tanıtım videoda Canım kardeşim 1.bölümünü izleyin. Konusu Zamanı durdurmak. Tıkla izle.

Büyük usta Barış Manço müziği ve animasyonu ile çok duygulandım. Çok yaşa klibi izle. Bir çok bölüm ve macerayı youtube izleyebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz