Bali izle Türkçe Çizgi Film Yumurcak tv

Bali izle Türkçe Çizgi Film Yumurcak tv

Bali izle,Yine bir Fransız çizgi filmi Türkiye de yayına girmiştir. Yeni çizgi film bali çok yakında yumurcak tv de aşağıda Türkçe dublaj bölümlerini izleyebilirsiniz.  Fare Bali ve ailesinin maceraları yumurcak tv e başladı. Arkadaşları babası ananesi oyuncakları büyük babası ve ninesiyle her bölümde farkı bir konu işlenmektedir. Bu bölümde Bali boyunun uzamasını istiyor. Boyu uzayan ve gittikçe uzaması artan bali bu durumdan gün geçtikçe rahatsız olmaya başlıyor. Bu nedenle boyunun ve kilosunun ne kadar ideal olduğunu anlamaktaydı.mevcut güzel değerlerimizi kaybettikten sonra anlamaktansa şimdi değerini anlayın.

Bali izle

Bali izle

Bu bölümde kahramanımız denizde diğer arkadaşlarıyla oynuyor. Deniz canavarı olduğunu söylediler ve kaçtılar. Müzik herkes içindir herkes dans etsin bizimle. Yalnız kalma arkadaş edin kendine. Herkes çalsın kendine bir şarkı . 1 2 3  4 5 dans et bizimle dans etmek spordur. Her gün mutlu bir gündür. Deniz canavarı aslında bir deniz yıldızıdır. 3 arkadaşı ile kumdan kaleye deniz yıldızı götürmek isterler. Bu akşamki bölümde ayakkabıları eskimiştir ve bir palyanço ile ayakkabı aramaya başlarlar. Eski ve yeni ayakkabı arasındaki farkları anlatır. Annesiyle girdiği ilk ayakkabı mağazasından yeni ayakkabılarını alır. Bali Eski ayakkabılarını değiştirmesi gerektiğini öğrenmiş olur. Fransızlar Çizgi filmleri çok iyiler. Bir çok çizgi filmi fransızlar yapmıştır. Bali ve arkadaşlarının maceralarını anlatan çocukların severek ve zevkle izlediği bir çizgi filmdir.

Bu fareyi tıkla İzle. Bu bölümde Haydi baba gidelim gidelim, deniz oyuncak paylaşımı.

Bali izle Marangoz ve itfaiye bölümü türkçe dublaj. Bu bölümde kreşteki çocuklara itfaiye tanıtımı yapıyorlar. Kısa bir tanıtımdan sonra tüm çocuklar itfaiyeci olmak istiyor. Bali dağıtılan itfaiyeci  rozetini çantasına yapıştırıyor.

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz